אודות גרנד סינמה

חברת גרנד סינמה בע"מ נוסדה בשנת 2001 ומתמחה בביצוע פרויקטים פרטיים ומוסדיים בתחום מערכות האודיו וידאו , מערכות בטחון וטמ"ס , מערכות תקשורת מתקדמות ומערכות שליטה ובקרה.

לבעלי החברה כ 25 שנות ניסיון בכל תחומי התמחות החברה.

לחברת גרנד סינמה משרדים ואולם תצוגה חדשני ומפואר בבית רובינשטיין בתל אביב , במרכז התצוגה של החברה מוצגים מיטב המוצרים של היצרנים המובילים בתחומי האודיו וידאו.

לחברת גרנד סינמה מרכז לוגיסטי הממוקם באור יהודה. מרכז זה משמש גם כמחסן ומשם יוצאים צוותי ההתקנות של החברה לביצוע עבודותיהם בכל רחבי הארץ.

התמחותה העיקרית של החברה הנה בליווי וביצוע פרויקטים מורכבים בתחומי האודיו וידאו ללקוחות פרטיים ומוסדיים . נושאיי הליווי כוללים  : חדרי ישיבות , אולמות הקרנה , מועדוני כושר , מערכות הקלטה ובקרה , מערכות חשמל חכם , מערכות חסכון באנרגיה , מערכות שילוט דיגיטלי , קירות מסכים , מסעדות , חנויות קמעונאיות וכדומה . בתחום הפרטי כוללים הפרויקטים בתי מגורים חכמים, חדרי מוסיקה, מערכות חשמל חכם ובקרת מבנה וכו'.

תהליך הליווי כולל אפיון ראשוני של המערכות בהתאמה לצרכי הלקוח , ביצוע תכנון התשתיות הנדרשות בשיתוף עם המתכננים והיועצים השונים , ליווי ופיקוח על ביצוע התשתיות כנדרש , התאמה סופית של המוצרים הרלוונטיים , ביצוע ההתקנה הסופית ברמה הגבוהה ביותר האפשרית והדרכת הפעלה ללקוח באופן בו יוכל לממש את מרב הפוטנציאל הטמון במערכת אותה רכש. לאחר שלב זה נמשך ליווי הפרויקט על ידי החברה עפ"י צרכי הלקוח וזאת עד לשביעות רצונו המלאה מאיכות ותפקוד המערכות שנרכשו.

בתחום המוסדי מבצעת החברה פעילויות רבות הכוללות תכנון והקמה של מערכות בטחון ומתח נמוך הכוללות בין היתר בקרות כניסה , מצלמות מעגל סגור , מערכי תקשורת מורכבים, מערכות אבטחה ומערכות מולטימדיה, לחברתנו ניסיון עצום בהקמת מערכות אודיו , מערכות וידאו ושילוט דיגיטלי עבור חדרי כושר , מסעדות , בתי מלון , קניונים , אולמות אירועים, רשתות מסחר קמעונאיות וכיו"ב . הפעילות כוללת את כל המכלול הנדרש כדי להביא פרויקט משלב התכנון המוקדם ועד לגמר הפרויקט לשביעות רצונו המלאה של המזמין

בנוסף מתמחה החברה ביבוא, שיווק תכנון והקמה של מסכי LED (שילוט חוצות) בגדלים שונים ולשימושים שונים ביניהם מסכי פנים ומסכי חוץ.

החברה חרטה על דגלה ושמה לה ליעד מרכזי את נושא השירות ללקוח ושביעות רצונו ורואה בכך יעד מרכזי בפעילות החברה . לפיכך יצרה החברה מנגנון בקרה על אנשי השטח המופעל באופן ישיר על ידי בעלי החברה וזאת על מנת לוודא שרצף הפעילויות מתבצע בצורה נכונה ועל מנת לתת ללקוח את השירות ברמה הגבוהה ביותר האפשרית.

לחברה צוותי התקנה ורכבי שירות הפועלים בכל הארץ ללא הגבלת זמן ומרחק ע"מ לספק ללקוחות החברה פתרונות ושרות ברמה הגבוהה ביותר.