אולמות אירועים , מסעדות , בתי קפה , בארים וכו'

ענף המזון

מסעדות / בתי קפה / אולמות אירועים / בארים

לאורך שנות פעילות גרנד סינמה ביצעה החברה עשרות רבות של בתי קפה ומסעדות ומספר לא מבוטל של מערכות סאונד ומולטימדיה באולמות אירועים מהמובילים בארץ.

אולמות אירועים / בתי קפה / מסעדות

 

אולמות אירועים
מערכות קול ותמונה באולמות אירועים:

בשונה ממקומות אחרים מערכות הקול והתמונה באולמות האירועים הנם החלק החשוב ביותר בכל אירוע. מערכת הקול מנגנת מוסיקת ריקודים ומוסיקת רקע ואילו מערכות התמונה מייצרות את האווירה הנלווית למוסיקה ורצויה על ידי קהל החוגגים.

אולמות האירועים והגנים מאכלסים כמויות גדולות של אורחים (בדרך כלל בין 250-750 איש) ותכנון המערכת חייב להתחשב באופן הושבת האורחים. עפ"י רוב קיימת חלוקה בין אזור רחבת הריקודים לבין אזורי הישיבה השונים כולל אזורי ישיבה חיצוניים. בבואנו לתכנן מערכת שמע באולם אירועים השאיפה לאפשר מוסיקה בעצמה גבוהה באזור רחבת הריקודים אך נעימה לאוזן לשולחנות הממוקמים מסביב לרחבת הריקודים. ע"מ להשיג תוצאה זו יש לבצע חלוקה נכונה לחללים וחישוב עצמת הרמקולים המנגנים בכל אזור.

בשילוב עם מערכות השמע עובדות מערכות תמונה המאפשרות הצגת תמונות , סרטוני וידאו , קליפים וכו'. עפ"י רוב מתופעלות מערכות אלה על ידי ה DJ באירוע ומשדרות תוכן תואם למוסיקה ולאווירה הנדרשת

ענף המזון
מסעדות / בתי קפה / בארים וכיוב'

למוזיקה המלווה את הביקור בבית הקפה / מסעדה / בר תפקיד חשוב ביותר בהשלמת חווית האורח. המוזיקה ועיצוב האווירה במקום הפכו בשנים האחרונות לבעלי חשיבות מכרעת בהצלחת המקום ומוסיפים לייחודיות המלווה את הקונספט של המקום התאמה נכונה של מערכות הקול והתמונה מייצרות את הקונספט של המקום ויוצרות שלמות המורגשת היטב על ידי קהל הלקוחות במקום.

מספר רב של בעלי עסקים בתחום המזון מבינים היום שלמערכות הקול והתמונה חשיבות אמיתית בהצלחת המקום ולפיכך משקיעים משאבים רבים במערכות אלה.

לגרנד סינמה מעל עשר שנות ניסיון בליווי ותכנון המערכות באופן שיעצב את האווירה במקום וישלים את הקונסטפט התכנוני של המקום.

העמוד בבניה

מסעדות

העמוד בבניה

 

 

This article was written by

Leave a Comment

Invalid fields Required fields

כל הזכויות שמורות לחברת גרנד סינמה בע''מ | עיצוב פלייזון 2013©